NetAgent - Hlídejte si svou identitu a získejte výpisy z registrů nebo výpis z evidence exekucí

#Kolikmam365

Finanční závazky máte pod kontrolou

Více informací Registrace

NetAgent

Co je služba NetAgent?

NetAgent je novou službou portálu kolikmam.cz. Její největší předností je detekce zcizených nebo narušených důvěrných dat na internetu. Služba NetAgent je určena k proaktivní kybernetické ochraně na mezinárodní úrovni.

Služba NetAgent nepřetržitě monitoruje tisíce webových stránek a miliony datových bodů a upozorní registrované uživatele, pokud dochází k nákupu, prodeji či obchodování online s jejich osobními daty.

Doplňující informace získáte na http://netagent.kolikmam.cz/.

Pokud si aktivujete službu NetAgent, bude vám vygenerován počáteční report ukazující výsledek kontroly hlídaných dat nad historickou databází. Historická databáze shromažďuje data od roku 2006 a je nepřetržitě aktualizována.  Po registraci a zaplacení služby NetAgent je aktivován monitoring nad hlídanými daty. Jakmile zaznamenáme zvýšené riziko nad hlídanými daty, obdržíte upozornění formou SMS či e-mailem. Zároveň máte k dispozici zákaznický servis na lince          844 111 777 nebo na e-mailové adrese helpdesk@kolikmam.cz.

Co získám aktivací služby NetAgent?

Služba NetAgent hlídá vaše osobní data a monitoruje, zda nedochází k jejich narušení či zcizení. Nabízí možnost neustálého sledování pohybu osobních a finančních údajů na internetu v reálném čase, aby se zabránilo jejich použití k nezákonným účelům a umožnilo spotřebiteli rychle reagovat a přijmout nezbytná ochranná opatření.

Monitoruje data na globálních webových stránkách na černém trhu, v internetových chatech (IRC kanálech) a na sociálních sítích. Dle zadaných dat monitoruje jméno a příjmení, datum narození, rodné číslo, čísla bankovních účtů v národním i mezinárodním formátu, čísla kreditních a debetních karet, e-mailové adresy a hesla nebo telefonní čísla.

Kombinací různých technik sběru údajů lokalizujeme ohrožená data na:

  • více než 600 000 webových stránkách denně na základě více než 10 000 optimalizovaných dotazů vyhledávačů
  • více než 10 000 diskusních fór
  • nejméně 50 000 vzorků malwaru analyzovaných na denní bázi
  • více než 500 chatovacích kanálů
  • 114 Peer-to-peer zdrojů

Jak mohu aktivovat službu NetAgent?

Pokud jste registrovaným uživatelem portálu kolikmam.cz, stačí v hlavním menu na homepage klientské zóny, volba Nabídka služeb,  vybrat službu NetAgent, doplnit údaje, které chcete monitorovat a zaplatit za aktivaci služby on-line. Informace o možnostech platby jsou k dispozici ZDE.

Pokud nejste uživatelem portálu kolikmam.cz, je nutné se nejdříve registrovat. Registraci do portálu můžete provést buď v Klientských centrech Bankovního a Nebankovního registru klientských informací na Vítězné Pláni 1719/4 nebo on-line prostřednictvím portálu kolikmam.cz.

Kolik stojí aktivace služby NetAgent?

Roční předplatné monitoring osobních údajů bez ohledu na rozsah hlídaných údajů stojí 1 Kč/den, tedy 365 Kč za rok. 

Aktivujte si službu a hlídejte svá data na internetu, klikněte prosím ZDE.