NetAgent - Hlídejte si svou identitu a získejte výpisy z registrů nebo výpis z evidence exekucí

Když nemůžete Vy k nám, přijedeme my k Vám

Vše potřebné doručíme Messengerem k Vám domů

Objednejte si balíček
Kolikmam365

AKCE: 4 výpisy zdarma místo 2 v ceně balíčku
(6. 5. - 31. 12. 2020)

NetAgent

Co je služba NetAgent?

NetAgent je novou službou portálu kolikmam.cz. Její největší předností je detekce zcizených nebo narušených důvěrných dat na internetu. Služba NetAgent je určena k proaktivní kybernetické ochraně na mezinárodní úrovni.

Služba NetAgent nepřetržitě monitoruje tisíce webových stránek a miliony datových bodů a upozorní registrované uživatele, pokud dochází k nákupu, prodeji či obchodování online s jejich osobními daty.

Doplňující informace získáte na http://netagent.kolikmam.cz/.

Pokud si aktivujete službu NetAgent, bude vám vygenerován počáteční report ukazující výsledek kontroly hlídaných dat nad historickou databází. Historická databáze shromažďuje data od roku 2006 a je nepřetržitě aktualizována.  Po registraci a zaplacení služby NetAgent je aktivován monitoring nad hlídanými daty. Jakmile zaznamenáme zvýšené riziko nad hlídanými daty, obdržíte upozornění formou SMS či e-mailem. Zároveň máte k dispozici zákaznický servis na lince          844 111 777 nebo na e-mailové adrese helpdesk@kolikmam.cz.

Co získám aktivací služby NetAgent?

Služba NetAgent hlídá vaše osobní data a monitoruje, zda nedochází k jejich narušení či zcizení. Nabízí možnost neustálého sledování pohybu osobních a finančních údajů na internetu v reálném čase, aby se zabránilo jejich použití k nezákonným účelům a umožnilo spotřebiteli rychle reagovat a přijmout nezbytná ochranná opatření.

Monitoruje data na globálních webových stránkách na černém trhu, v internetových chatech (IRC kanálech) a na sociálních sítích. Dle zadaných dat monitoruje jméno a příjmení, datum narození, rodné číslo, čísla bankovních účtů v národním i mezinárodním formátu, čísla kreditních a debetních karet, e-mailové adresy a hesla nebo telefonní čísla.

Kombinací různých technik sběru údajů lokalizujeme ohrožená data na:

  • více než 600 000 webových stránkách denně na základě více než 10 000 optimalizovaných dotazů vyhledávačů
  • více než 10 000 diskusních fór
  • nejméně 50 000 vzorků malwaru analyzovaných na denní bázi
  • více než 500 chatovacích kanálů
  • 114 Peer-to-peer zdrojů

Jak mohu aktivovat službu NetAgent?

Pokud jste registrovaným uživatelem portálu kolikmam.cz, stačí v hlavním menu na homepage klientské zóny, volba Nabídka služeb,  vybrat službu NetAgent, doplnit údaje, které chcete monitorovat a zaplatit za aktivaci služby on-line. Informace o možnostech platby jsou k dispozici ZDE.

Pokud nejste uživatelem portálu kolikmam.cz, je nutné se nejdříve registrovat. Registraci do portálu můžete provést buď v Klientských centrech Bankovního a Nebankovního registru klientských informací na Vítězné Pláni 1719/4 nebo on-line prostřednictvím portálu kolikmam.cz.

Kolik stojí aktivace služby NetAgent?

Roční předplatné monitoring osobních údajů bez ohledu na rozsah hlídaných údajů stojí 1 Kč/den, tedy 365 Kč za rok. 

Aktivujte si službu a hlídejte svá data na internetu, klikněte prosím ZDE.