#Kolikmam365 - Hlídejte si svou identitu a získejte výpisy z registrů nebo výpis z evidence exekucí

Když nemůžete Vy k nám, přijedeme my k Vám

Vše potřebné doručíme Messengerem k Vám domů

Objednejte si balíček
Kolikmam365

AKCE: 4 výpisy zdarma místo 2 v ceně balíčku
(6. 5. - 31. 12. 2020)

#Kolikmam365

Co je #kolikmam365?

Nový balíček služeb v technologicky vylepšeném vnitřním prostředí aplikace, který šetří vaše peníze. Spojením nabízených služeb získáte především ucelený přehled a hodnocení vaší finanční situace s přesahem do minulosti. Můžete kontrolovat, jak si stojíte ve srovnání s ostatními ve vašem kraji a věkové skupině. Při každém přihlášení se navíc provádí dotaz do registrů, takže jsou informace v souhrnném přehledu vždy aktuální. V balíčku služeb získáváte společný výpis z registrů 2x ročně, aktivaci služby Hlídám si, kolik mám pro oba registry a navíc nově hodnocení vaší úvěrové situace.

6. 5. – 31. 12. 2020 časově omezená zvýhodněná nabídka

Ve výše uvedeném období nabízíme všem klientům, kteří si zakoupí balíček služeb kolikmam365, 4 výpisy zdarma, namísto stávajících 2. Pokud jste požádali o odklad splátek souvisejících s COVID19 a máte zvýšenou potřebu si hlídat data v registrech, neváhejte a aktivujte si náš balíček služeb kolikmam365. Dva výpisy navíc zdarma jsme přidali i všem klientům, kteří mají balíček služeb aktivovaný.

Co obsahuje balíček služeb #kolikmam365?

Ikony zelenáSPOLEČNÝ VÝPIS Z REGISTRŮ BRKI A NRKI 2x/ROK

Výpis z registrů vás informuje o všech vašich půjčkách a závazcích, které vám poskytly banky, stavební spořitelny, splátkové, úvěrové, leasingové a další finanční instituce. Renomovaní poskytovatelé úvěrů  jsou účastníky neboli uživateli Bankovního registru klientských informací nebo Nebankovního registru klientských informací.

Ikony oranžováHLÍDÁM SI, KOLIK MÁM

Služba nabízí hlídání změn na vašich datech v registrech BRKI a NRKI. Upozorní vás v okamžiku vzniku nové žádosti o úvěrový produkt. Služba je vhodná především na předcházení úvěrovým podvodům při zcizení osobních dokladů. Dále hlídá posplatnost a negativní události reportované bankami a finančními institucemi.

Ikony růžovéAKTUÁLNÍ PŘEHLED

Při každém přihlášení do aplikace se provádí dotaz do Bankovního a Nebankovního registru, na jehož základě máte k dispozici v záložce AKTUÁLNÍ PŘEHLED náhled na základní informace o vašich závazcích. Nově můžete sledovat také procentuální vývoj oproti předchozímu měsíci zpracovaný graficky u klíčových ukazatelů. V případě potřeby detailních informací  je vhodné si objednat výpis z registrů, který máte 2x ročně v balíčku zdarma a na jehož základě se vykresluje hodnocení.

Ikony sv. šedéNETAGENT – službu je možné dokoupit

Služba NetAgent hlídá vaše osobní data a monitoruje, zda nedochází k jejich narušení či zcizení v prostředí internetu. Sleduje pohyb osobních a finančních údajů na internetu, aby se zabránilo jejich zneužití. Dotčená osoba pak může reagovat okamžitě  a přijmout nezbytná ochranná opatření. Tato služba je zpoplatněna samostatně.

tm růžováMOJE HODNOCENÍ

V aplikaci získáváte vyhodnocení chování během splácení svých závazků a tím úvěrové schopnosti v grafické podobě, historický vývoj i porovnání s průměrem ve vaší věkové skupině a regionu.
.

Ikony žlutáPODPORA NA TELEFONU

Součástí podpory uživatelů je komunikace s klienty prostřednictvím zákaznické linky. V případě, že si nevíte rady a potřebujete vyřídit požadavek, můžete nás kontaktovat.
.

Ikony fialováVÝPIS Z CENTRÁLNÍ EVIDENCE EXEKUCÍ – službu je možné dokoupit

Centrální evidence exekucí je veřejný seznam, který je veden, provozován a spravován Exekutorskou komorou České republiky podle zákonného zmocnění daného ustanovením § 125 zákona c. 120/2001 Sb. Výpis z Centrální evidence exekucí umožňuje zjišťovat indikativní informace o konkrétních exekučních řízeních, zjišťovat, zda byla na konkrétní subjekt nařízena exekuce podle exekučního řádu, který soudní exekutor byl pověřen provedením exekuce, o jakou vymáhanou povinnost se jedná, kdy byla exekuce nařízena, zda byla pravomocně odložena či zastavena atd. Dotazy do CEE jsou zpoplatněny samostatně.

Kolik stojí balíček #kolikmam365?

Balíček výše uvedených služeb lze aktivovat za 499 Kč/rokje to cena platná na 1 rok. Znamená to, že v období, kdy máte balíček aktivován získáte všechny výše uvedené služby v ceně balíčku. Stačí se přihlásit do vnitřního prostředí aplikace a balíček aktivovat. Platbu lze provést převodem z účtu příslušné banky nebo platební kartou. Služby NetAgent a dotazy do Centrální evidence exekucí jsou zpoplatněny nad rámec tohoto balíčku a nejsou jeho součástí.