O projektu - Hlídejte si svou identitu a získejte výpisy z registrů nebo výpis z evidence exekucí

Když nemůžete Vy k nám, přijedeme my k Vám

Vše potřebné doručíme Messengerem k Vám domů

Objednejte si balíček
Kolikmam365

AKCE: 4 výpisy zdarma místo 2 v ceně balíčku
(6. 5. - 31. 12. 2020)

01_final
Co je portál kolikmam.cz?

Webový portál kolikmam.cz je společným projektem Bankovního registru klientských informací (BRKI) a Nebankovního registru klientských informací (NRKI), společnosti CRIF – Czech Credit Bureau a je podporovaný bankami, stavebními spořitelnami, leasingovými, splátkovými a faktoringovými institucemi, které působí na českém finančním trhu a jsou uživateli jednotlivých registrů. Registrací do portálu kolikmam.cz získáte přístup k Výpisu z registrů nebo ostatním službám z pohodlí domova či kanceláře 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Dne 25. 5. 2018 nabylo v ČR platnosti nové nařízení EU o ochraně osobních údajů (GDPR). Na uvedeném odkazu naleznete VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY.

Portál kolikmam.cz je pro každou fyzickou osobu, která má s některou členskou bankou, stavební spořitelnou, splátkovou, faktoringovou či leasingovou společností uzavřenou nějakou úvěrovou smlouvu. Například hypoteční úvěr, osobní úvěr, kreditní kartu, povolený/nepovolený debet a jiné.

05_final
Komu je portál určen?
06_final
Jaké informace jsou na kolikmam.cz?

Na našem portálu jsou dostupné informace o fyzických osobách a fyzických osobách podnikatelích. Registrovaní uživatelé zde mohou získat Výpis z registrů nebo přístup k dalším službám portálu. Postupně budeme portfolio služeb na našem portálu rozšiřovat o další alertovací služby.

Každý zájemce se může pohodlně dostat ke svému výpisu přímo on-line prostřednictvím tohoto portálu. Nejprve se ale musí stát jeho registrovaným uživatelem. Využíváme certifikát společnosti GlobalSign, která je globálním poskytovatelem certifikačních služeb.

03
Jak se zaregistrovat do kolikmam.cz?