Hlídejte si svou identitu a získejte výpisy z registrů nebo výpis z evidence exekucí

Kontrolujte své finanční závazky on-line

Registrace
01_final
Co je portál kolikmam.cz?

Webový portál kolikmam.cz je společným projektem Bankovního registru klientských informací (BRKI) a Nebankovního registru klientských informací (NRKI), společnosti CRIF – Czech Credit Bureau a je podporovaný bankami, stavebními spořitelnami, leasingovými, splátkovými a faktoringovými institucemi, které působí na českém finančním trhu a jsou uživateli jednotlivých registrů. Registrací do portálu kolikmam.cz získáte přístup k úvěrové zprávě nebo ostatním službám z pohodlí domova či kanceláře 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Portál kolikmam.cz je pro každou fyzickou osobu, která má s některou členskou bankou, stavební spořitelnou, splátkovou, faktoringovou či leasingovou společností uzavřenou nějakou úvěrovou smlouvu. Například hypoteční úvěr, osobní úvěr, kreditní kartu, povolený/nepovolený debet a jiné.

05_final
Komu je portál určen?
06_final
Jaké informace jsou na kolikmam.cz?

Na našem portálu jsou dostupné informace o fyzických osobách a fyzických osobách podnikatelích. Registrovaní uživatelé zde mohou získat úvěrovou zprávu nebo přístup k dalším službám portálu. Postupně budeme portfolio služeb na našem portálu rozšiřovat o další alertovací služby.

Každý zájemce se může pohodlně dostat ke své úvěrové zprávě nebo ke spotřebitelskému výpisu přímo on-line prostřednictvím tohoto portálu. Nejprve se ale musí stát jeho zaregistrovaným uživatelem. Využíváme certifikát společnosti GlobalSign, která je globálním poskytovatelem certifikačních služeb.

03
Jak se zaregistrovat do kolikmam.cz?