Zaregistrujte se pro on-line přístup k úvěrové zprávě

Každý zájemce se může pohodlně dostat ke své úvěrové zprávě i přímo on-line prostřednictvím tohoto webu kolikmam.cz. Nejprve se ale musí stát jeho zaregistrovaným uživatelemPokud by se Vám v průběhu registrace zobrazilo upozornění o problému s nedůvěryhodným připojením, pak je to tím, že Váš počítač nezná námi využívaný bezpečnostní certifikát a je nezbytné si certifikát nainstalovat podle popisu zde. Využíváme certifikát poskytovatele Česká pošta, která je akreditovaným poskytovatelem certifikačních služeb.

 

Kolik zaplatím za úvěrovou zprávu? 

Po přihlášení do portálu kolikmam.cz má uživatel možnost zakoupit si úvěrovou zprávu buď z bankovního, nebo z nebankovního registru. Součástí poskytnutých informací jsou i obchodní podmínky platné pro daný registr.

Klient si může vybrat, zda si objedná on-line verzi úvěrové zprávy s možností elektronického podpisu při tisku do PDF, nebo zda si koupí výpis v papírové podobě s razítkem klientského centra a s poštovním doručením na dobírku. On-line verze je ve své elektronické podobě rovnocenná zaslané papírové formě. Pokud byste si ji ale chtěli vytisknout a použít ji jako oficiální dokument, musel by její konverzi, čili ověřený převod do listinné podoby, provést na vaši žádost a za poplatek Czech POINT — jedno z kontaktních míst veřejné správy, která se nacházejí na vybraných poštách a úřadech.

On-line verze stojí 100 Kč (včetně DPH). Papírová verze přijde na 200 Kč (včetně DPH) bez poštovného, jež se liší v závislosti na váze zásilky.

Při nákupu on-line verze je možnost provést platbu prostřednictvím platební karty, nebo bankovním převodem pomocí služby PayU včetně služby Mobito. Po úspěšně provedené platbě bude objednávka okamžitě vyřízena. On-line úvěrová zpráva opatřená elektronickým podpisem pak bude bezprostředně zpřístupněna žadateli v aplikaci kolikmam.cz i s možností tisku faktury za provedenou platbu.

 

Přejít na registrační formulář